Potrzebujesz samochodu?

Doskonale trafiłeś!

Wypożyczalnia samochodów osobowych AWOS.

Wynajem już od 49 zł/ dobę. Niska kaucja!

WYBIERZ DATĘ I MIEJSCE ODBIORU

Gdzie chcesz otrzymać samochód?

WYBIERZ DATĘ I MIEJSCE ZWROTU

Gdzie chcesz zwrócić samochód?

Wynajmij samochód
Miejsce odbioru pojazdu:
Data i godzina odbioru
Miejsce zwrotu pojazdu:
data i godzina zwrotu:

Wypożyczanie samochodów, stało się proste

car

Katowice, Kraków, Warszawa, Modlin

Wynajem Samochodów

Wypożyczalnia samochodów AWOS, jest prężnie rozwijającą się marką na polskim rynku. W ofercie posiadamy bogatą flotę nowych pojazdów dedykowanych zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.

 

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo małego miejskiego samochodu, większego rodzinnego kombi na wakacyjny wyjazd czy też luskusowej limuzyny nasza oferta jest skierowana właśnie dla Państwa.


Dokładamy wszelkich starań aby nasza flota była zawsze wyposażona w nowe auta, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo wszystkim podróżującym.

 

Proponujemy zarówno wynajem kilkudniowy jak i chętnie podejmiemy współpracę na dłuższy okres czasu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą flotą oraz do rezerwacji pojazdu online.

Wypożyczalnie samochodów AWOS mieszczą się w okolicy największych lotnisk w Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Warszawie (Okęcie), Modlinie, Krakowie (Balice) oraz Katowicach (Pyrzowice).

 

Zapraszamy do rezerwacji pojazdów online lub wcześniejszego kontaktu telefonicznego z oddziałem, tak by mieli Państwo pewność, że samochód będzie dostępny w wybranym teminie.

Wypożyczalnia Samochodów

Zapoznaj się z naszą flotą

oferowane samochody

Korzystaj z zaufanych usług

ZAWSZE ZAPEWNIAMY

Przeglądy

Dbamy o to, aby nasza flota zawsze była wyposażona w nowe, w pełni sprawne technicznie pojazdy.

Bezpieczeństwo

Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo podróży, dlatego stale odświeżamy flotę tak by klienci, korzystający z naszych usług podróżowali w komfortowych i ponad wszystko bezpiecznych pojazdach.

Komfort

Niezależnie czy wypożyczasz pojazd do jazdy miejskiej czy na długą, zagraniczną trasę, nasze pojazdy wyposażone są tak, aby zapewnić komfort w podróży.

single car

Wiarygodność

Działamy na rynku od 2003 r. nieustannie podnosząc jakość świadczonych usług. Wypożycz samochód w AWOS i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów.

Dodatkowe wyposażenie

Potrzebujesz fotelika dla dziecka albo nawigacji do samochodu? Nic prostszego! Wystarczy jedno kliknięcie podczas rezerwacji.

Atrakcyjne ceny wynajmu

Wynajem pojazdów już od 49 zł na dobę, a do tego atrakcyjne zniżki dla stałych klientów. Zapytaj już dziś o kartę AWOS.

Co myślą o nas nasi klienci

opinie o firmie awos